Jestli chceš spřátelit blog klikni ZDE
Druhé kolo SONB začalo - ZDE

Jak se máš?

Místa v Magixu

20. července 2008 v 15:43 | Stella♥ |  Winx
Alfea
Srdečně vítejte v Alfee,žačky-víly se učí zde na internátě,zvládnou kouzelné zaříkadla,okozlené aury a kouzelné lektvary a další!
Kouzelné lektvary,kouelná filozofie,dobré chování... je jen pár předmětů,které jsou učeny vzdělanými,přísnými,náročnými učiteli!V hodinách se mladé víly učí,jak své schopnosti mohou užitečně použít a zlepšit je,ve jménu rovnosti,bratrství a spravedlnosti bojovat proti zlu.
Školačky v Alfee žijí na internátě,které můžou použít obrovskou,vynikající knihovnu,třídy a jeden obrovský,kouzelný archív,kde jsou bezpečně střeženy vzácné tajemství Magixu
Adquistes
Adquistes se nachází ve Wildland,v pravo od údolí a kolem se zelenými horami.
Lidé sem jezdí létajícími dopravními prostředky.
Tato kruhová stavba je harmonická,s úžasnými vnějšími zdmi působí jako starý hrad.
Je tu nákupní centrum s tísíci zábavnými sportovními obchody a originálními okny.
Architektura je moderní,ale ne chladná,a hodně galerií se napojují na obchody,které jsou pohodlné a kulaté.
Můžete zde najít skoro cokoliv,materiál,oblečení,doplňky,z klasických až po moderní, a samozřejmě nesmíme zapomenout,že je to Stellyno oblíbené město :)
Cloud Tower
Cloud Tower je vzorem zla.Škola využívá její veliké zásoby energie,používájí je k nemilosrdnýmu vítězství a pro své účely.Clod Tower je škola,kde se čarodějcie učí čarodějnictví,kouzelná zaříkadla a kletby.
Red Foutain
Srdečně vítejte v Red Fountain
v internátě pro Magix specialisty.
Studenti budou praví bojovníci,kteří se naučili používat kouzla a technologii!
Red Foutain je Magix internát,ve kterém budou nejlepší kluci magické dimenze vyučeny na kvalifikované Magix specialisty.Pomáhají vílám a jsou vždy připravení k podpoře ostatních.Studenti bydlí na internátě.Zde se učí používat všelijaké zbraně,od tradičných až po vyspělé zbraně technologie.Jezdí ve velikých lodí specialistů,které používají pro své mise.Každý specialist má svého draka,se kterym trénuje.Red Fountain byla zničena krutými Trix a z popelu znova vybudovaná a je dojemná než kdy předtím.
Wildland
Wildland leží za magickou dimenzí v blízkosti nakupovacího města Adquistes.Přesně za městem Magix se tvoří řetězec hor.Za jednou horou se rozlehájí zelené lesy Wildlandu.Uprostřed Wildlandu se nachází obrovské,okouzlené jezero Růží,obklopen překrásnou pláží,která je perfektní pro malý přátelský ohínek a stanování.Vegetace je zde bujná a hustá,pravá džungle!Zde žijí vlci a příšery.Kdo si dovolí jít sám do Wildlandu musí si dát pozor a mít oteřené oči!Ve Wildlandu je velmi slabá magická síla,takže zde nepůsobí žádná kouzla.
Magix City
Magix drží magickou rovnováhu sil a nachází se na místě,kde celá kouzelná energie proudí do sebe.Proto je Magix city tak důležitý.Jenom lidi s kouzelnou mocí mohou vstoupit do tohoto města.Zde je vše možné,když se vám podaří najít cestu do tohoto města.
Všechny kouzelné schopnosti,které existují,pulzují v srdci Magixu jako žhavá láva ve vulkánu.Ostatní dimenze berou jejich sílu a moc od tud a jejich realita existuje jenom díky této zásobě energie,která protěká magickými kanály.Lidé,kteří zde bydlí vlastní jednoduché schopnosti.
Bloomina planeta
Poslední planeta vybraná drakem
Sparks je poslední planeta vybraná drakem k odpočinku, a je plná štěstí a svobody.Žili tu Bloomiini opravdový rodiče.Bylo to překrásné okouzlující místo,zelené kopce a uprostřed se nachází skvostný hrad spolu s údolím.
Hrad je velmi harmonický a magický,schody vedou nahoru kolem domů,zdůrazňující kouzlo atmosféry a barených květinových polí kolem.Ale jednoho dne sem přiletěly 3 zlé čarodějnice a všechno zničily.Dodnes vidíme jen staré ruiny...
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/3/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Polerok Polerok | E-mail | 17. listopadu 2008 v 20:29 | Reagovat

Ahoj lidi, mohli by jste mi prosím poradit? Potřebuju odpovědět na 3 otázečky ohledně Winx, díky.

Kdo dostal promenu Enchantix jako poslední?

Kdo byl jejich neprítel v 2.rade?

Na které planete se ucí Winx?

Ještě jednou děkuji za pomoc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama