Jestli chceš spřátelit blog klikni ZDE
Druhé kolo SONB začalo - ZDE

Jak se máš?

Září 2007

kdo to jsou winx ?!

29. září 2007 v 11:59 | Stella♥ |  Winx
WINX
Winx je 6 dívek které jsou vlastně víly,ale ne jen tak obyčejné víly jsou to trošičku jiné víly.Jmenují se Bloom,Stella,Tecna,Musa,Flora a Layla jejich obrázky najdeš v rubrice winx.Mají malé vílky:Bloom-Lockette(lokýt),Stella-Amore(amor),Tecna-Digit(didžit),Musa-Tune,Flora-CHatta(čet),Layla-Piff.Mají magické schopnosti:Bloom-Dračí oheň,Stella-slunce a měsíc,Tecna-počítač(technologie),Musa-hudba,Flora-země spíš květiny a Layla-Morfix.Mají i kluky (specialisti):Bloom-Sky,Stella-Brandon,Tecna-Timmy,Musa-Riven,Flora-Helia a Layla má Opihira(je to takový kouzelník).Všech 6 dívek chodí do školy Alfey.Do Redfoutainu chodí jen kluci a učí se zde všechny druhy boje a jak se maj chovat.
a ted vás představím!
Bloom (velitelka party)
Stella (pricezna z planety Solaria)
Flora (princezna z planety Limphea)
Musa (princezna z planety Melody)
Tecna (princezna z planety Zenith)
Layla ( princezna z planety Andros)
tak tohle jsou winx club !!! (tyhle obrázky jsou z blogu www.provolnechvile.blog.cz )

Úvod

27. září 2007 v 21:43 | Stella♥ |  blog-vše o blogu a o mě
Vítám vás na mém blogu doufám žě prožijete zábavu a nebudete samozřejmně kopírovat obrázky !!!!
Jsem majitelka tohoto blugu a vystupuji pod přezdívkou Stella♥ !!!! Mám ještě jeden blog jestli se na něj chcete podívat tak: www.anetacrhakova.blog.cz je to muj blog kterej mám trochu déle !!!!!!
Jinak tohle bude jako kdyby muj deník obrázků :-) tak se na vás těším a přeji vám skvělou zábavu vaše autorka Stella♥ !!!!!!! :o)
o ČEM BUDE BLOG (o winx samozřejmě)